Smilkalų rinkinukas (13 vnt.)

Populiari

Prekės kodas: M10

Turimas kiekis: 9

Indiški rankų darbo smilkalai, pagaminti iš natūralių ingredientų.

Smilkalai sukurti džiaugsmingoje, kupinoje meilės ir pozityvių vibracijų aplinkoje.

Smilkalų rinkinuką sudaro 13 smilkalų: Sandalwood, Agarwood, Agarwood Intense, Palo Santo&Oud, Palo Santo &Sage, Magic Oud Spell, Oud Noir, Oud Safi, Bulgarian Rose, Rose Oud, Infinity, Serenity, Bliss of Avalon.

Smilkalo degimo trukmė apie 40 min.

Smilkalo ilgis - 21 cm, degimo dalis - 17 cm.

Siuntos pristatymas - per 2-4 d.d.

 

€2200 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Smilkalų rinkinuką sudaro 13 smilkalų:

Sandalwood - švelnus, šiltas, lengvas, prabangus, turintis salstelėjusio medžio aromatą bei lengvą vanilės poskonį.

Agarwood - prabangi ūdo versija. Aromatas gilus, įvairialypis, turintis žemės ir medienos poskonius.

Agarwood Intense - tai intensyvesnė Agarwood versija. Aitriai šildantis ūdo aromatas su subtiliai juntamais cinamono, karamelizuoto obuolio ir vanilės poskoniais.

Palo Santo &Oud - karališkasis Ūdas persipina su šventuoju Palo Santo. Tai stipriai išreikštos degios medienos, odos, citrusų, saldžios pušies natos. Tinkantis energetiniam valymui.

Palo Santo & Sage - tai dviejų šventų aromatų susivienijimas. Saldžios pušies, mėtų ir citruso, turintis Palo Santo susilieja su saldžiai kartoku balsamiko, tabako bei džiovintos žolės poskonius, turinčiu šalaviju. Ypatingai tinka intensyvių aromatų mylėtojams, energetiniam aplinkos ir daiktų valymui, meditacijoms.

Magic Oud Spell - Kalėdinis kvapas. Tai sodrios medienos aromatas, atsiskleidžiantis skrudintos karamelės, riešutų ir vanilės natomis.

Rose&Oud - tai moteriškosios ir vyriškos energijų rinkinys. Du ypatingi aromatai patampa vieniu. Salstelėjusi, žavinga, viliojanti rožė susijungia su subtiliuoju ir jėga dvelkiančiu Ūdu.

Oud Noir - kvapas, nukeliantis į magiškos nakties paslaptį. Intensyvios medžio odos natos švelniai persipina su eukalipto, medaus ir santalo poskoniais.

Bulgarian Rose - nuostabioji gėlių karalienė. Svaiginanti, viliojanti ir traukianti, Tai moteriškos energijos ir jausmingumo aromatas.

Oud Safi - aromatas, kuris išskraidina. Pirmuoju jutimu aitrus, drąsus. Uždegus atsiskleidžia odos, medžio, kamparo gylis. Viliojantis, nenuspėjamas ūdas ištirpsta skrudintos karamelės ir salstelėjusio šokolado sūkuryje...

Infinity - išskirtinis aromatas, turintis viliojančią galią. Sudėtyje prabangiausių pasaulyje aliejų derinys: sandalmedis, baltasis ūdas ir muskusas su subtiliais šafrono, kamparo ir vanilės poskoniais. Tai rytietiškos paslapties galia, kuri atveria kelią į amžiną besąlyginę meilę.

Serenity - tai mistinis, sakralinę energiją skleidžiantis frankinsenco ir miros derinys. Su subtiliai juntamais medienos ir pušų pokvapiais, salsva vanilės nata, žiupsneliu citrusinių vaisių gaivos netikėtomis žolelėmis ir prieskonių užuominomis. Puikia tinka tiems, kurie trokšta užmegzti gilesnį ryšį su savimi. Apvalo fiziškai ir dvasiškai, švarina namų erdvę.

Bliss of Avalon - smilkalų aromatas kviečia pasinerti į magišką kelionę – žemiškojo rojaus salą. Įsivaizduokite mistinį šokį... Pajuskite intensyvias azijietiško ūdo, kedro ir pušies natas... pasinerkite giliau... tegul saldus migdolas, cinamonas ir vanilė paliečia Jus... Ir galiausiai atverkite savo pojūčius dieviškam mėlynojo lotoso žiedo spindesiui... Tai palaimingas meilės, gausos ir magijos kvapas!

Susijusios prekės
Smilkalinė Hamsa smilkinimui. Siuntos pristatymas - per 2-4 d.d.   ..
€1400
32
Rinkinys "Energetinis valymas". Jį sudaro: Abalone (jūrinės ausinukės) kriauklė, dykumo..
€2900
51
Smilkalai Yerba Santa  - smilkymui, energetiniam valymui, patalpų valymui, apsaugai. Svoris ..
€600
129
Smilkalinė "Menulis ir Saulė" - skirta smilkinimui. Pilka paauksuota smilkalinė - lėk&s..
€2800
148
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Indiški rankų darbo smilkalai, pagaminti iš natūralių ingredientų. Smilkalai sukurt..
€2200
Rašyk
Skambink