Smilkalai Yerba Santa (1 vnt.)

Prekės kodas: S15

Turimas kiekis: 6

Smilkalai Yerba Santa  - smilkymui, energetiniam valymui, patalpų valymui, apsaugai.

Svoris – 22-30 g.

Prekės pristatymas – per 2-4 d.d.

 

€600 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Divine.Senses

Smilkalai „Yerba Santa“

Išvertus iš ispanų kalbos, „Yerba Santa“ reiškia „šventa žolė“. Botanikams šis kalvotose Kalifornijos bei Meksikos vietovėse augantis augalas yra žinomas kaip kaliforninė šventžolė (lot. Eriodictyon californicus).

Amerikos indėnai šventžolę vertino nuo neatmenamų laikų ir plačiai ją naudojo gydomaisiais tikslais, energiniam apsivalymui bei apsaugai, įvairiems ritualams. Maloniai salsvo kvapo „Yerba Santa“ smilkalai padeda puoselėti dvasingumą, suaktyvina širdies čakrą, išgrynina mintis bei jausmus, suteikia kūrybinio įkvėpimo, drąsos veikti. Puikiai apvalo nuo sunkios, slogios energijos. Ypač tinka smilkyti po barnių ar nemalonių pokalbių, kai kamuoja prislėgta nuotaika, negatyvios emocijos. Šie smilkalai tiesiog nepamainomi, kai siaučia peršalimo ligos, įvairūs kvėpavimo takais plintantys virusai.

 

 

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Smilkalai Yerba Santa  - smilkymui, energetiniam valymui, patalpų valymui, apsaugai. Svoris ..
€600
Atsiliepimai

Magiški kvapai – eteriniai aliejai, smilkalai, žvakės ⭐⭐⭐⭐⭐

⭐⭐⭐⭐⭐
Beprotiškai laukiau ir džiaugiausi gavusi Jūsų siuntinuką. Tikrai kažkas nerealaus ir magiško💙🧿 Išskirtiniai kvapai, kokybė, pakuočių grožis, pats įpakavimas, viskas žavi ir nuneša jau bežiūrint kiton erdvėn.. 🧘‍♀️🌕 Pasirinkau išbandyti smilkalų rinkinuką visų kvapų, kuriuos turite, jei atvirai nežinau net, kuris kvapas patiko labiausiai, visi išskirtiniai ir labai labai geri, eteriniai taip pat! .. 😍🔥 Na nuoširdžiai neatsidžiaugiu.. Begalo Jums dėkoju, už visą gėrį, ir dovanėlę šalia, ačiū, kad esate, Jūs man atradimas! Net neabejoju, kad netrukus vėl sugrįšiu apsipirkti į Jūsų magiškus kvapus! 💙
Aistė Mažintaitė 2022.02.01 — prieš 7 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Puikus smilkalai, istabaus kvapo zvakes ir labai idomiai nuteikiantys eteriniai aliejai. Aciu ;)
Darius Baltrusaitis 2021.12.16 — prieš 8 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Užsakiau žvakę dovanoms. Labai patiko, gera dovana gavosi, teko ir pačiam užuosti gardų žvakės aromatą. Nustebino, kad žvakės kvapas švelnus, neerzinantis. Rekomenduoju!
Sau Bal 2021.11.05 — prieš 10 mėnesių
⭐⭐⭐⭐⭐
Nerealios kokybės smilkalai! Pastaruoju metu nėra dienos, kuomet po darbo, pas mane kambaryje, nebūtų uždegtas smilkalas. Rekomenduoju išbandyti!
Tautvydas Katkevičius 2022.02.01 — prieš 7 mėnesius
Rašyk
Skambink