Prekių grąžinimas

Elektroninėje parduotuvėje Magiskikvapai.lt įsigytą prekę galite grąžinti arba keisti į kitą per 14 kalendorinių dienų nuo įsigijimo datos (išskyrus atvejus, kai esate ne vartotojas).

Apie ketinimą grąžinti prekę prašome parašyti el. laišką adresu: mkvapai@gmail.com.

Tuo atveju, jei gavote nekokybišką prekę, Magiskikvapai.lt įsipareigoja ją pakeisti į analogišką kokybišką prekę. Neturint galimybės prekės pakeisti analogiška, Pirkėjui grąžinami už prekę sumokėti pinigai. 

Grąžinama prekė turi būti nenaudota, grąžinama originalioje nepažeistoje pakuotėje.

Grąžinamos prekės išsiuntimu pasirūpina Pirkėjas.

Plačiau apie prekių grąžinimą skaitykite prekių pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Atsiliepimai

Magiški kvapai – eteriniai aliejai, smilkalai, žvakės ⭐⭐⭐⭐⭐

⭐⭐⭐⭐⭐
Beprotiškai laukiau ir džiaugiausi gavusi Jūsų siuntinuką. Tikrai kažkas nerealaus ir magiško💙🧿 Išskirtiniai kvapai, kokybė, pakuočių grožis, pats įpakavimas, viskas žavi ir nuneša jau bežiūrint kiton erdvėn.. 🧘‍♀️🌕 Pasirinkau išbandyti smilkalų rinkinuką visų kvapų, kuriuos turite, jei atvirai nežinau net, kuris kvapas patiko labiausiai, visi išskirtiniai ir labai labai geri, eteriniai taip pat! .. 😍🔥 Na nuoširdžiai neatsidžiaugiu.. Begalo Jums dėkoju, už visą gėrį, ir dovanėlę šalia, ačiū, kad esate, Jūs man atradimas! Net neabejoju, kad netrukus vėl sugrįšiu apsipirkti į Jūsų magiškus kvapus! 💙
Aistė Mažintaitė 2022.02.01 — prieš 7 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Puikus smilkalai, istabaus kvapo zvakes ir labai idomiai nuteikiantys eteriniai aliejai. Aciu ;)
Darius Baltrusaitis 2021.12.16 — prieš 8 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Užsakiau žvakę dovanoms. Labai patiko, gera dovana gavosi, teko ir pačiam užuosti gardų žvakės aromatą. Nustebino, kad žvakės kvapas švelnus, neerzinantis. Rekomenduoju!
Sau Bal 2021.11.05 — prieš 10 mėnesių
⭐⭐⭐⭐⭐
Nerealios kokybės smilkalai! Pastaruoju metu nėra dienos, kuomet po darbo, pas mane kambaryje, nebūtų uždegtas smilkalas. Rekomenduoju išbandyti!
Tautvydas Katkevičius 2022.02.01 — prieš 7 mėnesius
Rašyk
Skambink