Palo Santo lazdelė (kvapioji bursera) (1 vnt.)

Prekės kodas: S09

Turimas kiekis: 8

Palo Santo lazdelė (kvapioji bursera)

Palo Santo lazdelė smilkymui. Išvertus iš ispanų kalbos Palo Santo reiškia „Šventas medis“. Tai įsimintino kvapo smilkomoji lazdelė.

Prekės pristatymas – per 2-4 d.d.

€350 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Apie Palo Santo medį ir lazdeles

Palo Santo – paslaptingas medis, augantis Pietų Amerikoje. Šis „Šventasis medis“ daugeliui patinka dėl energetiškai valančių ir gydančių savybių, panašių į šalaviją ir kedrą.

Smilkoma Palo santo lazdelė suteikia pakylėjantį kvapą, kuris pakelia jūsų vibraciją ruošiantis meditacijai ir leidžia giliau susisiekti su visos kūrinijos Šaltiniu. Sustiprina kūrybiškumą ir atneša laimės tiems, kurie yra atviri jos magijai.

Palo Santo medis priklauso citrusinių augalų šeimai. Turi stipriai išreikštas saldžios pušies, mėtų ir citrinų natas. Taip pat galite įsigyti smilkalų, kurių sudėtyje yra Palo Santo – Palo Santo & Sage

Kaip smilkyti Palo Santo lazdeles

Palo Santo smilkymo lazdelę uždekite nuo žvakės, įpūskite oro ir leiskite įsidegti. Ugnį užpūskite ir leiskite smilkti, padėdami ant specialios smilkyklės, keramikinio indo ar akmens.

Lazdelė turi smilkti, bet ne degti. Smilkymo procesas ilgai netrunka, vos kelias minutes. Erdvė prisipildo saldžios medienos aromato. Jeigu norite stipresnio aromato, ritualą pakartokite.

Palo Santo lazdelės smilkymas padeda apvalyti aplinką nuo neigiamos energijos – skleidžia pakylėjantį aromatą, kuris padeda susitelkti, pasiruošti meditacijai ar kitai dvasinei praktikai.

Paverskite Palo Santo smilkymą savo ritualu, leiskite sau sustoti, atsikvėpti ir pasimėgauti ramybės akimirka prabangaus aromato apsuptyje.

Susijusios prekės
Smilkalai Palo Santo & Oud – indiški rankų darbo smilkalai, pagaminti iš nat..
€1300
26
Indiški rankų darbo smilkalai Palo Santo & Sage pagaminti iš natūralių ingredientų..
€1300
29
Smilkalinė Abalone (jūrinės ausinukės) kriauklė smilkinimui. Tai puošni, perlamutru &scaro..
€1300
34
Selenito kristalas – meditacijai, energijų valymui. Prekės pristatymas – per 2-4 d.d...
€250
35
Rinkinys "Energetinis valymas". Jį sudaro: Abalone (jūrinės ausinukės) kriauklė, dykumo..
€2900
51
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Palo Santo lazdelė (kvapioji bursera) Palo Santo lazdelė smilkymui. Išvertus iš isp..
€350
Rašyk
Skambink