Selenito kristalas (1 vnt.)

Prekės kodas: SL01

Turimas kiekis: 4

Selenito kristalas – meditacijai, energijų valymui.

Prekės pristatymas – per 2-4 d.d.

€250 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Selenitas – kristalo lazdelės savybės ir naudojimas

Selenitas harmonizuoja ir sudvasina aplinką. Šio kristalo savybės ypač naudingos meditacijoms. Dirbant su šiuo akmeniu būtina įsižeminti.

Meditacijose selenito pagalba galima įžvelgti savo arba kitų neišspręstas problemas. Todėl puikiai tinka ir tiems, kurie dirba su savimi ir tiems, kurie dirba su kitais.

Selentas stipriai veikia emocinį kūną, suaktyvindamas tikrąją prigimtį, kartu ramindamas blogas emocijas, gerindamas nuotaikas. Galima sakyti, jog vykdo emocijų alchemiją. Tam galima laikyti prieš save selenito lazdelę ir ramiai giliai kvėpuoti.

Selenitas gali būti naudojamas minčių projekcijai. Tam reikia suformuluoti reikiamą mintį (prieš tai išvalius mintis), uždėti selenitą ant 6 čakros ir nusiųsti mintį asmeniui ar kolektyvui.

Galimos meditacijos į buvusius ir būsimus gyvenimus. Selenitas padeda įeiti į fizinio kūno vidų ir pamatyti ligas ir jų gydymo kelius.

Susijusios prekės
Palo Santo lazdelė (kvapioji bursera) Palo Santo lazdelė smilkymui. Išvertus iš isp..
€350
37
Rinkinys "Energetinis valymas". Jį sudaro: Abalone (jūrinės ausinukės) kriauklė, dykumo..
€2900
51
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Selenito kristalas – meditacijai, energijų valymui. Prekės pristatymas – per 2-4 d.d...
€250
Atsiliepimai

Magiški kvapai – eteriniai aliejai, smilkalai, žvakės ⭐⭐⭐⭐⭐

⭐⭐⭐⭐⭐
Beprotiškai laukiau ir džiaugiausi gavusi Jūsų siuntinuką. Tikrai kažkas nerealaus ir magiško💙🧿 Išskirtiniai kvapai, kokybė, pakuočių grožis, pats įpakavimas, viskas žavi ir nuneša jau bežiūrint kiton erdvėn.. 🧘‍♀️🌕 Pasirinkau išbandyti smilkalų rinkinuką visų kvapų, kuriuos turite, jei atvirai nežinau net, kuris kvapas patiko labiausiai, visi išskirtiniai ir labai labai geri, eteriniai taip pat! .. 😍🔥 Na nuoširdžiai neatsidžiaugiu.. Begalo Jums dėkoju, už visą gėrį, ir dovanėlę šalia, ačiū, kad esate, Jūs man atradimas! Net neabejoju, kad netrukus vėl sugrįšiu apsipirkti į Jūsų magiškus kvapus! 💙
Aistė Mažintaitė 2022.02.01 — prieš 7 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Puikus smilkalai, istabaus kvapo zvakes ir labai idomiai nuteikiantys eteriniai aliejai. Aciu ;)
Darius Baltrusaitis 2021.12.16 — prieš 8 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Užsakiau žvakę dovanoms. Labai patiko, gera dovana gavosi, teko ir pačiam užuosti gardų žvakės aromatą. Nustebino, kad žvakės kvapas švelnus, neerzinantis. Rekomenduoju!
Sau Bal 2021.11.05 — prieš 10 mėnesių
⭐⭐⭐⭐⭐
Nerealios kokybės smilkalai! Pastaruoju metu nėra dienos, kuomet po darbo, pas mane kambaryje, nebūtų uždegtas smilkalas. Rekomenduoju išbandyti!
Tautvydas Katkevičius 2022.02.01 — prieš 7 mėnesius
Rašyk
Skambink