Itališki namų kvapai "Tabacco E Vaniglia" (250 ml)

Prekės kodas: NKI-01

Turimas kiekis: 2

Itališki namų kvapai su lazdelėmis – "Tabacco E Vaniglia"

Nišiniai, prabangūs itališki namų kvapai su lazdelėmis, kuriuose kvapni vanilės nata susimaišiusi su tabako lapų aromatu.

Kvapo išsilaikymo trukmė – 6 mėn.

Tūris – 250 ml.

Prekės pristatymas – per 2-4 d.d.

Rekomenduojame siuntą pasiimti iš paštomato kuo skubiau, kai kieme -5 °C šalčio ar +25 °C karščio, kad nepakenktų produktams. 

€4900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Parfumeriui iš Italijos Roberto Dario buvo patikėta sukurti kvapų piramidę. Jis į kvapų piramidę įkomponavo ir atkūrė natas bei stulbinančius derinius.

Namų kvapo aromate išsiskiria saldi ir žavinga vanilės nata, ji ypatingai elegantiška ir rafinuota, su sauso, aitriai traškaus tabako lapų aromatu. Kambarys prisipildo rafinuotu, tirštai dūminiu prabangos kvapu.

 

Susijusios prekės
Itališki namų kvapai su lazdelėmis – "Sabbia e white patchouly" Niš..
€4900
146
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Itališki namų kvapai su lazdelėmis – "Tabacco E Vaniglia" Nišiniai,..
€4900
Atsiliepimai

Magiški kvapai – eteriniai aliejai, smilkalai, žvakės ⭐⭐⭐⭐⭐

⭐⭐⭐⭐⭐
Beprotiškai laukiau ir džiaugiausi gavusi Jūsų siuntinuką. Tikrai kažkas nerealaus ir magiško💙🧿 Išskirtiniai kvapai, kokybė, pakuočių grožis, pats įpakavimas, viskas žavi ir nuneša jau bežiūrint kiton erdvėn.. 🧘‍♀️🌕 Pasirinkau išbandyti smilkalų rinkinuką visų kvapų, kuriuos turite, jei atvirai nežinau net, kuris kvapas patiko labiausiai, visi išskirtiniai ir labai labai geri, eteriniai taip pat! .. 😍🔥 Na nuoširdžiai neatsidžiaugiu.. Begalo Jums dėkoju, už visą gėrį, ir dovanėlę šalia, ačiū, kad esate, Jūs man atradimas! Net neabejoju, kad netrukus vėl sugrįšiu apsipirkti į Jūsų magiškus kvapus! 💙
Aistė Mažintaitė 2022.02.01 — prieš 7 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Puikus smilkalai, istabaus kvapo zvakes ir labai idomiai nuteikiantys eteriniai aliejai. Aciu ;)
Darius Baltrusaitis 2021.12.16 — prieš 8 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Užsakiau žvakę dovanoms. Labai patiko, gera dovana gavosi, teko ir pačiam užuosti gardų žvakės aromatą. Nustebino, kad žvakės kvapas švelnus, neerzinantis. Rekomenduoju!
Sau Bal 2021.11.05 — prieš 10 mėnesių
⭐⭐⭐⭐⭐
Nerealios kokybės smilkalai! Pastaruoju metu nėra dienos, kuomet po darbo, pas mane kambaryje, nebūtų uždegtas smilkalas. Rekomenduoju išbandyti!
Tautvydas Katkevičius 2022.02.01 — prieš 7 mėnesius
Rašyk
Skambink